Zerrenda tutoreak eta ordutegiak

>Zerrenda tutoreak eta ordutegiak
Zerrenda tutoreak eta ordutegiak2018-10-29T11:27:38+02:00
Irakasle TutoreBulegoaTelefonoaren luzapenaToturetza egunakOrdutegia
AGUIRREZÁBAL OTÁLORA, Enrique741Astearteak eta ostegunak18:00tik - 19:30ra
ALBERICH MESA, Susana242Astearteak18:00tik - 21:00ra
ARIZNABARRETA GARCÍA DE CORTÁZAR, Rodrigo1230Astearteak eta ostegunak19:30tik - 21:00ra
ARIZNABARRETA UGALDE, Gerardo Mª639Astearteak eta ostegunak19:30tik - 21:00ra
AZKARRAGA AGUIRRE, Asier 1532Asteazkenak18:00tik - 19:30ra
BALDEÓN IÑIGO, Amelia938Astelehenak18:00tik - 21:00ra
BARRIO DÍEZ-CABALLERO, Ramón José 2035Astearteak18:30tik - 20:00ra
BASTERRA ROMO, María Amparo 844Astelehenak 18:00tik - 21:00ra
BAZÁN DÍAZ, Iñaki 639Astelehenak19:30tik - 21:00ra
BESGA BASTERRA, Talía 1434Ostegunak19:30tik - 21:00ra
BESGA ZUÁZOLA, José Ignacio938Astearteak eta ostegunak19:30tik - 21:00ra
BROUARDELLE, Nadia (+CUID)540Astelehenak eta asteazkenak19:30tik - 21:00ra
CÁMARA RODRÍGUEZ, Fernando1033Asteazkenak18:00tik - 21:00ra
CEPEDA CRESPO, Ignacio 443Astearteak18:00tik - 21:00ra
CEPEDA LEÓN, Emilio Atilano 343Astearteak 18:00tik- 21:00ra
DE ECHEVERRÍA GAMO, Domingo1532Astearteak19:30tik - 21:00ra
DE LA CALLE VALVERDE, Jaime 21<31Astelehenak 18:00tik - 21:00ra
DE REPARAZ LÓPEZ, José Javier 844Asteazkenak18:00tik - 19:30ra
DÍAZ DE CERIO GOROSTIAGA, Flor 1629Astelehenak18:00tik - 21:00ra
EGUÍLUZ ALARCÓN, Luis 136Astelehenak 19:30tik - 21:00ra
FELIÚ MARTÍNEZ, Ricardo 2325Asteazkenak18:00tik - 21:00ra
FERNÁNDEZ DE ARÁNGUIZ GURIDI, Yolanda 2224Astearteak18:00tik - 20:10ra
GARCÍA ADEVA, Ángel Javier 136Astearteak18:00tik - 19:30ra
GARCÍA ARROYO, José Luis 1629Astearteak 18:00tik - 21:00ra
GARCÍA DE VINUESA GONZÁLEZ, Juan Pablo741Astearteak eta ostegunak19:30tik - 21:00ra
GIL-GARCÍA LEIVA, José Miguel (Bigarren Kuatr.)1720Astearteak18:00tik - 19:30ra
GIL GIL, Iván (Lehen Kuatr.) 242Ostegunak18:00tik - 21:00ra
GÓMEZ-IGLESIAS ROSÓN, Ángel 1033Astearteak18:00tik - 21:00ra
GONZÁLEZ-BENGOA OLIVEROS, Rubén 540Astearteak18:00tik - 19:30ra
GONZÁLEZ CALVAR, Cristina1230Asteazkenak18:30tik - 21:00ra
GONZÁLEZ ORTEGA, Itxaso 1434Asteazkenak18:00tik - 21:00ra
HIERRO ARMAS, Miguel Ángel (+ COIE)1923Astelehenak eta asteazkenak19:00tik - 21:00ra
IRIARTE GOÑI, Ana 741astelehenak18:00tik - 19:30ra
JUAN MESANZA, Ricardo1720Astelehenak eta asteazkenak19:30tik - 21:00ra
LEFERMAN, Bryan2224Asteazkenak 18:00tik - 21:00ra
LEÓN DELGADO, Pedro 1923Ostegunak18:00tik - 21:00ra
LEÓN ORTIZ DE ZÁRATE, Ruth1821Astearteak eta ostegunak18:00tik - 19:30ra
LÓPEZ NAVARRO, Jesús346Astelehenak19:30tik - 21:00ra
MARTÍNEZ CENGOTITABENGOA, Mónica1434Astelehenak eta asteazkenak18:00tik - 21:00ra
MARTÍNEZ DÍAZ DE ZUGAZÚA, María Isabel 1122Asteazkenak18:00tik - 21:00ra
MTZ. DE MUSITU RUIZ DE GORDOA, Félix 844Astearteak18:00tik - 21:00ra
MAYORDOMO LÓPEZ, Sonia2131Asteazkenak18:00tik - 21:00ra
MARTÍNEZ FERNÁNDEZ, Andrés 1624Asteazkenak19:30tik - 21:00ra
MIRANDA LIGÜERZANA, Ana (Lehen Kuatr.)026Asteazkenak18:00tik - 21:00ra
MORO DEORDAL, José Ignacio 1532Astelehenak18:00tik - 19:30ra
OTERO FRANCO, Laura 1122Astearteak 18:00tik - 21:00ra
PÉREZ SIMÓN, Alberto 1122Ostegunak18:00tik - 21:00ra
QUESADA CASTELLANO, Jerónimo2035Astelehenak eta asteazkenak19:30tik - 21:00ra
RAMOS DÍAZ, Estíbaliz 1230Astelehenak18:00tik - 21:00ra
RÍO RAIGADAS, David 242Astelehenak17:15tik - 20:15ra
RODRÍGUEZ MARCOS, María del Carmen 1327Astelehenak18:00tik - 21:00ra
ROJO MARTÍNEZ, Ernesto 1434Astearteak18:00tik - 19:30ra
RUIZ DE LARRAMENDI VILLANUEVA, Idoia 2131Astearteak18:00tik - 21:00ra
SÁIZ LANDA, Asier (Lehen Kuatr.) 1923Astearteak18:00tik - 21:00ra
RUIZ GALLEGOS, Yésica 741Asteazkenak18:00tik - 21:00ra
SÁNCHEZ ETCHEGARAY, Jesús 136Astearteak eta ostegunak19:30tik - 21:00ra
TAPIA PARREÑO, Jaime 540Astearteak eta ostegunak19:30tik - 21:00ra
UGARTE LASANTA, Ana Rosa 1821Astelehenak eta asteazkenak18:00tik - 19:30ra
VALLE SOLANO, Pablo 1032Ostegunak19:30tik - 21:00ra
VARELA GONZÁLEZ, José Antonio 2325Astearteak18:00tik - 21:00ra
ZÁRATE ARGOTE, Ángel 2325Astelehenak18:00tik - 21:00ra
ZUGASTI EGIDAZU, Jone (bigarren Kuatr.)1327Asteazkenak18:00tik - 21:00ra
Informatika
GIL-GARCÍA LEIVA, José Miguel1720Astearteak18:00tik - 19:30ra
LEÓN ORTIZ DE ZÁRATE, RuthIdazkaritza9
C.U.I.D. (Irakasleak)
ARANTZAMENDI ARIZTONDO, Iban (Euskara A1, A2, B1 y B2)GelaSem. 4Astelehenak, astearteak eta asteazkenak18:00tik - 21:00ra
BROUARDELLE, Nadia (Frantsesa A1, A2, y B1)GelaGela 2Astelehenak, astearteak, asteazkenak eta ostegunak17:30tik - 21:00ra
LUQUÍN URTASUN, María (Inglesa C1 eta C2)GelaGela 10Astearteak eta asteazkenak18:00tik - 20:00ra
PALENZUELA ARGOTE, Íñigo (Inglés B2) GelaUNIDIS gelaAstearteak18:00tik - 20:00ra
RAMIREZ DE LA PISCINA, Nekane (Inglesa A1, A2 y B1)GelaGela 1Astelehenak, astearteak eta asteazkenak17:00tik - 18:00ra
18:00tik - 20:00ra
C.O.I.E.
HIERRO, Miguel Ángel1923Astelehenak eta asteazkenak19:00tik - 19:30ra